Naprawa łopat turbin wiatrowych

Zadaniem naszej firmy jest dbanie o Państwa elektrownie wiatrowe, a dokładniej – o naprawy łopat turbin wiatrowych. Mimo ogromnych gabarytów, są one jednym z bardziej wrażliwych elementów wiatraka. Każde uszkodzenie łopaty niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia całej turbiny. Co za tym idzie – długotrwałą przerwę w produkcji prądu i oczywiście koszty. Naprawa łopat turbin wiatrowych
Nasi wykwalifikowani technicy sprostają naprawie każdej usterki łopaty. W ciągu wielu lat pracy mieli okazję wykonać naprawy różnego typu, spowodowane rozmaitymi uszkodzeniami. Są doskonale przygotowani do pracy na wysokości. Posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia i cyklicznie przechodzą szkolenia odnawiające.

Naprawa łopat turbin wiatrowych

Wszyscy pracownicy wykonujący naprawy są również doskonale przeszkoleni pod kątem pracy z materiałami kompozytowymi. Nieustannie się w tym kierunku dokształcają. Technika zdecydowanie idzie do przodu i zdajemy sobie sprawę, że aby dobrze wykonywać swoją pracę, musimy być na bieżąco z nowościami.

Przy każdym zleceniu wykonujemy dokumentację techniczną i fotograficzną.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dostosowujemy zarówno materiały do naprawy jak i technikę jej wykonania do typu łopaty. Pozwala to na uzyskanie optymalnego rezultatu i dzięki temu nadanie maksymalnej żywotności całego wiatraka.

 
Przeczytaj również:
Serwis łopat turbin wiatrowych
Doradztwo i konsultacje
Bezpieczeństwo